Cennik

KONSULTACJA DIETETYCZNA

Dostosuj plan żywieniowy indywidualnie do Twoich potrzeb, preferencji żywieniowych i stanu zdrowia.
Konsultacja skierowana do klientów o konkretnych potrzebach żywieniowych, np. redukcja masy ciała, poprawa stanu zdrowia, dietoterapia zaburzeń hormonalnych (niedoczynność tarczycy, Hashimoto, PCOS).

Pierwsza wizyta: 60 minut

Cena: 120 zł

Wizyta kontrolna: 30 minut

Cena: 60 zł

Indywidualny plan żywieniowy 7-dniowy [do stosowania przez 3-4 tygodnie]

Cena: 130 zł
Healthy food
Anti-aging food - healthy fruits, vegetables, nuts.

KONSULTACJA PSYCHODIETETYCZNA

Poznaj swoją relację z jedzeniem oraz wypracuj zdrowe nawyki żywieniowe na stałe.
Konsultacja skierowana do każdego, kto chce zbudować zdrową relację z jedzeniem; w szczególności do osób, które wielokrotnie podejmowały próby redukcji masy ciała, uzyskując efekt jo-jo, a także do pacjentów z zaburzeniami odżywiania, którzy potrzebują więcej niż dietetycznego wsparcia w odbudowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych. Wspólnie pracujemy nad prawidłową relacją z jedzeniem w oparciu o techniki ACT i CBT.

Pierwsza wizyta: 75 minut

Kolejna wizyta: 50 minut

Cena: 120 zł

PSYCHOTERAPIA

Otrzymaj wsparcie psychologiczne w drodze po lepsze samopoczucie i swoje zdrowie. Poznaj zależności między umysłem, ciałem i emocjami.
Konsultacja skierowana głównie do klientów z problemami zaburzeń odżywiania (bulimia nervosa, anorexia nervosa, jedzenie emocjonalne, kompulsywne objadanie) i innych trudności psychicznych (zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju) wymagających interwencji terapeutycznych. Praca w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami tzw. 3 fali CBT. Terapia koncentruje się na bieżących problemach, nad tym co ważne dla klienta tu i teraz, w atmosferze pełnej zrozumienia, bezpieczeństwa i akceptacji.

Czas trwania wizyty: 50 minut

Cena: 120 zł
Frustrated man crying while wife supporting him at therapy sessi
Psychologist having session with her patient

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA

Konsultacja psychologiczna to pierwsze spotkanie psychologa z osobą zgłaszającą się po pomoc. Może przyjąć formę jednorazowej usługi, cyklu kilku spotkań lub stanowić wstęp do psychoterapii. Konsultacja psychologiczna jest niezbędna do wstępnego rozpoznania problemu klienta i decyzji o dalszym stopniu postępowania.

Czas trwania wizyty: 50-90 minut

Cena: 120 zł

Wystawienie pisemnego zaświadczenia

Cena: 50 zł