Cennik

KONSULTACJA DIETETYCZNA

Dostosuj sposób żywienia indywidualnie do Twoich potrzeb, preferencji żywieniowych i stanu zdrowia.

Konsultacja skierowana do klientów o konkretnych potrzebach żywieniowych: redukcja bądź przyrost masy ciała, poprawa stanu zdrowia, dietoterapia zaburzeń metabolicznych, hormonalnych i autoimmunologicznych (niedoczynność tarczycy, Hashimoto, PCOS, endometrioza, insulinooporność), dietetyczne wsparcie w leczeniu zaburzeń odżywiania.

Pierwsza wizyta: 60 minut

Cena: 140 zł

Wizyta kontrolna: 30 minut

Cena: 80 zł

Indywidualny schemat żywieniowy/jadłospis

Cena: 200 zł

Healthy food
Anti-aging food - healthy fruits, vegetables, nuts.

KONSULTACJA PSYCHODIETETYCZNA

Poznaj swoją relację z jedzeniem oraz wypracuj zdrowe nawyki żywieniowe na stałe.

Konsultacja skierowana do każdego, kto chce zbudować zdrową relację z jedzeniem; w szczególności do osób, które wielokrotnie podejmowały próby redukcji masy ciała, uzyskując efekt jo-jo, a także do pacjentów z zaburzeniami odżywiania, którzy potrzebują więcej niż dietetycznego wsparcia w odbudowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych. Wspólnie pracujemy nad prawidłową relacją z jedzeniem w oparciu o techniki CBT.

Pierwsza wizyta: 60-75 minut

Cena: 160-200 zł*

Kolejna wizyta: 50 minut

Cena: 160-200 zł*

*Cena usługi zależna jest od konkretnego specjalisty.

TERAPIA PSYCHOLOGICZNA

Otrzymaj wsparcie psychologiczne w drodze po lepsze samopoczucie i swoje zdrowie. Poznaj zależności między umysłem, ciałem i emocjami.

Usługa ta skierowana jest głównie do klientów z problemami zaburzeń odżywiania (bulimia nervosa, jedzenie emocjonalne, kompulsywne objadanie) i innych trudności psychicznych, wymagających interwencji terapeutycznych, takich jak np. zaburzenia lękowe, depresja, trudności doświadczane w relacjach. Praca w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami tzw. 3 fali CBT. Terapia koncentruje się na bieżących problemach, nad tym co ważne dla klienta, w atmosferze pełnej zrozumienia, bezpieczeństwa i akceptacji.

Psychoterapia poprzedzona jest konsultacją psychologiczną.

Czas trwania wizyty: 50 minut

Cena: 160-200 zł*

*Cena usługi zależna jest od konkretnego specjalisty.

Frustrated man crying while wife supporting him at therapy sessi
Psychologist having session with her patient

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA

Konsultacja psychologiczna to pierwsze spotkanie psychologa z osobą zgłaszającą się po pomoc. Może przyjąć formę jednorazowej usługi, cyklu kilku spotkań wsparciowych lub stanowić wstęp do psychoterapii**. Konsultacja psychologiczna jest niezbędna do wstępnego rozpoznania problemu klienta i decyzji o dalszym stopniu postępowania.

Czas trwania wizyty: 60 minut

Cena: 160-200 zł*

*Cena usługi zależna jest od konkretnego specjalisty.

**W przypadku konsultacji dzieci/młodzieży, wymagane są min. 2 wstępne konsultacje: pierwsza z udziałem samego rodzica, druga – z udziałem dziecka