Cennik

KONSULTACJA DIETETYCZNA

Dostosuj sposób żywienia indywidualnie do Twoich potrzeb, preferencji żywieniowych i stanu zdrowia.

Konsultacja skierowana do klientów o konkretnych potrzebach żywieniowych: redukcja bądź przyrost masy ciała, poprawa stanu zdrowia, dietoterapia zaburzeń metabolicznych, hormonalnych i autoimmunologicznych (niedoczynność tarczycy, Hashimoto, PCOS, endometrioza, insulinooporność), dietetyczne wsparcie w leczeniu zaburzeń odżywiania.

Pierwsza wizyta: 60 minut

Cena: 120 zł

Wizyta kontrolna: 30 minut

Cena: 70 zł

Indywidualny schemat żywieniowy 

Cena: 160 zł

Healthy food
Anti-aging food - healthy fruits, vegetables, nuts.

KONSULTACJA PSYCHODIETETYCZNA

Poznaj swoją relację z jedzeniem oraz wypracuj zdrowe nawyki żywieniowe na stałe.

Konsultacja skierowana do każdego, kto chce zbudować zdrową relację z jedzeniem; w szczególności do osób, które wielokrotnie podejmowały próby redukcji masy ciała, uzyskując efekt jo-jo, a także do pacjentów z zaburzeniami odżywiania, którzy potrzebują więcej niż dietetycznego wsparcia w odbudowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych. Wspólnie pracujemy nad prawidłową relacją z jedzeniem w oparciu o techniki CBT.

Pierwsza wizyta: 60-75 minut

Cena: 120 zł

Kolejna wizyta: 50 minut

Cena: 140 zł

PSYCHOTERAPIA

Otrzymaj wsparcie psychologiczne w drodze po lepsze samopoczucie i swoje zdrowie. Poznaj zależności między umysłem, ciałem i emocjami.

Usługa ta skierowana jest głównie do klientów z problemami zaburzeń odżywiania (bulimia nervosa, jedzenie emocjonalne, kompulsywne objadanie) i innych trudności psychicznych, wymagających interwencji terapeutycznych, takich jak np. zaburzenia lękowe, depresja, trudności doświadczane w relacjach. Praca w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami tzw. 3 fali CBT. Terapia koncentruje się na bieżących problemach, nad tym co ważne dla klienta, w atmosferze pełnej zrozumienia, bezpieczeństwa i akceptacji.

Psychoterapia poprzedzona jest konsultacją psychologiczną.

Czas trwania wizyty: 50 minut

Cena: 140 zł

Frustrated man crying while wife supporting him at therapy sessi
Psychologist having session with her patient

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA

Konsultacja psychologiczna to pierwsze spotkanie psychologa z osobą zgłaszającą się po pomoc. Może przyjąć formę jednorazowej usługi, cyklu kilku spotkań lub stanowić wstęp do psychoterapii. Konsultacja psychologiczna jest niezbędna do wstępnego rozpoznania problemu klienta i decyzji o dalszym stopniu postępowania.

Czas trwania wizyty: 60 minut

Cena: 120 zł

Współpracuję również on-line